Į viršų

Pedagogai

Eil. Nr.   Pavardė, vardas Kvalifikacinė
kategorija
  Pareigos
1   Alubauskienė Vida MM   Pradinių klasių mokytoja
2   Armanavičienė Birutė MM   Pradinių klasių mokytoja
3   Barauskienė Vita VM   Rusų kalbos mokytoja
4   Bartkuvienė Živilė  MM   Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
5   Bazeikina Tatjana  MM   Rusų kalbos mokytoja
6   Bernotaitienė Jolanta MM   Muzikos mokytoja
7   Bielskienė Birutė MM   Pradinių klasių mokytoja
8   Bitkevičienė Eugenija  MM   Technologijų mokytoja
9   Budreikaitė Greta M   Anglų kalbos mokytoja
10   Buivydienė Živilė VM   Anglų kalbos ir vokiečių kalbos mokytoja
11   Bulotienė Loreta ME   Lietuvių kalbos mokytoja
12   Butienė Sabina MM   Matematikos mokytoja
13   Butkevičienė Inga M   Socialinė pedagogė
14   Čiegienė Birutė ME   Istorijos mokytoja
15   Dubinskė Kristina MM   Socialinė pedagogė
16   Dunauskautė Dovilė  M   Biologijos ir Gamtos ir žmogaus mokytoja
17   Elijošienė Jelena MM   Anglų kalbos mokytoja
18   Eviltienė Daiva VM   Matematikos mokytoja
19   Gogelienė Edita VM   Choreografijos mokytoja
20   Grižaitė Edita M   Pradinių klasių mokytoja
21   Gulbinas Vitas VM   Technologijų mokytojas
22   Jakienė Skaistė MM   Biologijos ir gamtos ir  žmogaus  mokytoja
23   Karčauskienė Kristina M   Matematikos ir chemijos mokytoja
24   Karkauskienė Jurgita  VM, MM   Anglų kalbos ir istorijos mokytoja
25   Kašėtienė Jolita MM   Pradinių klasių mokytoja
26   Kazlauskienė Gražina MM   Lietuvių kalbos mokytoja
27   Kėdžiuvienė Jurgita MM   Chemijos mokytoja
28   Knyzelienė Rimanta VM   Anglų kalbos mokytoja
29   Krištolaitytė Iveta VM   Pradinių klasių mokytoja
30   Kudžmaitienė Dalia Neringa MM   Pradinių klasių mokytoja
31   Kundrotienė Rasa  VM   Muzikos mokytoja
32   Kupstaitė Simona VM   Anglų kalbos mokytoja
33   Kviklienė Aurelija  VM   Tikybos mokytoja
34   Lanskoronskis Arturas MM   Dailės ir etikos mokytojas
35   Lekauskienė Regina MM   Technologijų mokytoja
36   Levišauskienė Rasa MM   Dailės mokytoja
37   Lukoševičienė Adelė MM   Pradinių klasių mokytoja
38   Marazienė Rūta  VM   Pradinių klasių mokytoja
39   Marcinkevičienė Reda VM   Anglų kalbos mokytoja
40   Miliukevičienė Rita MM   Logopedė
41   Miliukštienė Birutė VM   Technologijų mokytoja
42   Mingailienė Rūta VM   Anglų kalbos mokytoja
43   Mirauskienė Rūta ME   Spec. pedagogė - logopedė
44   Miseckienė Rasa  VM   Pradinių klasių mokytoja
45   Mogenienė Zita  VM   Pradinių klasių mokytoja
46   Narusevičienė Sigita VM   Anglų kalbos mokytoja
47   Paliackienė Dalia MM   Lietuvių kalbos mokytoja
48   Pečiulienė Jūratė VM   Anglų kalbos mokytoja
49   Petkevičienė Laima VM   Anglų kalbos mokytoja
50   Piekienė Edita ME   Pradinių klasių mokytoja
51   Račiauskas Rimantas  ME   IT mokytojas
52   Račkienė Agnė M   Būrelio vadovė
53   Raškauskienė Valentina VM   Fizinio ugdymo mokytoja
54   Ruškienė Tatjana VM   Rusų kalbos mokytoja
55   Saldaitė-Džiaugienė Edita VM   Fizinio ugdymo mokytoja
56   Servienė Rima MM   Pradinių klasių mokytoja
57   Skilinskienė Raimonda Janina VM   Pradinių klasių mokytoja
58   Stanišauskienė Vida MM   Matematikos mokytoja
59   Svirskienė Vanda MM   Fizikos mokytoja
60   Šablinskienė Irena  VM   Pradinių klasių mokytoja
61   Šnirienė Ilona M   Pradinių klasių mokytoja
62   Špokienė Emilija MM   Anglų kalbos mokytoja
63   Tarasevičius Vilius M   Fizinio ugdymo mokytojas
64   Venzlauskienė Kristina M   Anglų kalbos mokytoja
65   Vidmantienė Erika VM   Tikybos ir etikos mokytoja
66   Vilkienė Jurgita VM   Geografijos mokytoja
67   Virbalienė Evelina MM   Pradinių klasių mokytoja
68   Voinovienė Dalia  M   Pradinių klasių mokytoja
69   Volbergienė Asta  MM   Lietuvių kalbos mokytoja
70   Voverienė Alija MM   Pradinių klasių mokytoja
71   Zubkienė Danguolė MM   Lietuvių kalbos mokytoja
72   Želvienė Vilija MM   Pradinių klasių mokytoja
73   Žitkus Valdas MM   IT ir fizinio ugdymo mokytojas

ktip.lt

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Kaip mus rasti?

Ačiū, kad apsilankėte www.ktip.lt

Atnaujinta 2020-02-05

KTIP © 2019     Visos teisės saugomos