Į viršų

Naujienos

Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo.

A. Einšteinas

„Lietuvos kelias į nepriklausomybę“

„Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ „Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ „Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ „Lietuvos kelias į nepriklausomybę“

Vasario 10 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo pilietinio ugdymo veiklose, skirtose Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti.
Pirmokai dalyvavo nuotolinėje pamokoje „Kelionė po Lietuvą“, vyko į A. Žitkevičiaus Saugaus vaiko mokyklą ir Lietuvos švietimo pedagogikos muziejų. Dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Mano Lietuva“ ir „Legendos gamtoje“.

„Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ „Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ „Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ „Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ Antrokai žaidė lietuvių liaudies žaidimus edukacinės programos „Piemenėlių išdaigos“ metu. Mokinius su įvairiais žaidimais supažindino etnografinis ansamblis „Ainiai“.
Trečiokai dalyvavo edukacijoje „Šiaudinukai“. Edukatoriai mokinius supažindino su darbeliais iš natūralių gamtinių medžiagų, pamokė pasigaminti puikių dirbinių iš šiaudų. Mokiniai mokėsi tradicinių lietuvių liaudies žaidimų, dalyvavo viktorinoje „Pažink Lietuvą“.

„Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ „Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ „Lietuvos kelias į nepriklausomybę“ „Lietuvos kelias į nepriklausomybę“

 

 

 

 

4a klasės mokiniai atliko STEAM veiklas „Svarbiausios spalvos“ (geltona, žalia, raudona) ir Lietuvos pilys – mūsų tvirtovė“. 4b klasės mokiniai lankėsi K. ir M. Petrauskų muziejuje. Edukacinio užsiėmimo metu jie ne tik susipažino su muzikinių instrumentų rūšimis, istorija, ypatumais, bet turėjo unikalią galimybę patys jais pagroti. 4c klasės mokiniai aplankė Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejų, kuriame susipažino su XIX a. pab. Lietuvos vaistinės struktūra: oficina (receptų kambarys), koktorija, vaistingųjų medžiagų atsargų kambariu, laboratorija, rūsiu, gydytojų kabinetais. 4d klasės mokinukai nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje grožėjosi unikaliais dailininko paveikslais, žiūrėjo virtualios realybės filmą „Angelų takais“.

ktip.lt

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Kaip mus rasti?

Ačiū, kad apsilankėte www.ktip.lt

Naujinta:
2023-03-02

KTIP © 2022     Visos teisės saugomos