Į viršų

Naujienos

Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo.

A. Einšteinas

Kalėdų eglės įžiebimo šventė

Egle 1Egle 2Egle 3Gruodžio 9-osios vakarą visą progimnazijos bendruomenę sukvietėme į naują renginį – Kalėdų eglės įžiebimo šventę.
Gera, kai žmones aplanko Kalėdų nuotaika, kai ima ore pleventi kalėdinė dvasia. Progimnazijos bendruomenė Kalėdų nuotaiką kūrė dainuodama, šokdama, dalindamasi pačių keptais pyragais ir darydama gerus darbus. Šiemet progimnazijos bendruomenė paaukojo 1275 eurus Kauno Šventosios Dvasios Šilainių bažnyčiai, varpinės statybai.
Įžiebdami Kalėdų eglutę tikėjome, jog iš vienų namų į kitus namus, iš vienos širdies į kitą širdį, iš vienos vietos į kitą vietą keliaus Kalėdų šiluma ir džiaugsmas, gebantis suartinti mus vieną su kitu...
Už bendrystę ir kartu nuveiktus darbus dėkojame renginio vedėjams  - mokiniams Mingailei Mogenytei, Godai Dirdaitei, Rokui Diržiui, mokytojai Jurgitai Karkauskienei, kolegėms, dekoravusioms eglutę – Rasai Levišauskienei, Reginai Lekauskienei,  Gitai Aleksandravičiūtei, Sandrai Stundienei bei koncerto sieloms – Linai Mykolaitienei, Edita Gogelienei, Norbertui Mickūnui, Rasai Kundrotienei ir Jolantai Bernotaitienei.

ktip.lt

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Kaip mus rasti?

Ačiū, kad apsilankėte www.ktip.lt

Naujinta:
2023-03-02

KTIP © 2022     Visos teisės saugomos