Į viršų

Naujienos

Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo.

A. Einšteinas

Aštuntų klasių mokinių metinių darbų konferencija

MetiniDarbas 1 MetiniDarbas 1 MetiniDarbas 1 Prabėgę mokslo metai 8-tų klasių mokiniams buvo neįprasti. Pirmą kartą mokyklos istorijoje 8-tų klasių mokiniai rengė metinius projektinius darbus. Mokslo metų pradžioje jie svarstė ir rinkosi, kokia tema domina, kokią problemą norėtų išspręsti, kuris mokytojas galėtų padėti, vadovauti darbo rengimui. Vieni panoro kurti kūrybinius darbus, kiti pasiryžo išbandyti tiriamąją veiklą, treti rinko informaciją ir parengė referatus. Mokiniai galėjo dirbti individualiai, poromis ar nedidelėmis grupelėmis. Mokinius konsultavo mokytoja Ž. Buivydienė bei dalykų mokytojai (darbų vadovai).

MetiniDarbas 1

MetiniDarbas 1

MetiniDarbas 1

Gegužės mėn. savo atradimais mokiniai pasidalino su klasių draugais, o birželio 16 d. progimnazijos aktų salėje dar kartą nuskambėjo keliolika aktualių, įdomių, įtraukiančių pranešimų mokytojams bei mokinių tėvams. Aštuntokai gvildeno mokinių kasdienės kalbos, knygų skaitymo įpročius, populiariausių gėrimų rūgštingumą, kristalų susidarymo sąlygas, interneto greičio ir kokybės pokyčius, sportinius pasiekimus, paukščių įvairovę, požiūrį į islamo religiją, pristatė savo parašytą romaną, išverstą knygą, išsiuvinėtą paveikslą, atliktus eksperimentus, originaliai pasiūtą suknelę ir daugybę kitų įdomių dalykų. Progimnazijos I a. fojė buvo surengta simbolinė mokinių kūrybinių darbų paroda.

Džiaugdamiesi mokinių ir mokytojų darbo rezultatais, dovanojome visos dienos ekskursiją į Palangą, kur mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime, aplankė įvairius objektus, gražiausius miesto kampelius, pajūrį. Dėkojame už išgirstas žinias, įdomius pristatymus ir puikias emocijas. Mūsų aštuntokams linkime sėkmingo skrydžio ir sklandaus įsiliejimo į naujus kolektyvus.

ktip.lt

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Kaip mus rasti?

Ačiū, kad apsilankėte www.ktip.lt

Atnaujinta 2022-06-08

KTIP © 2022     Visos teisės saugomos