Į viršų

Naujienos

Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo.

A. Einšteinas

Pasaulio vicečempionas

Nr.2 Nr.2 Gegužės 13-14 dienomis Japonijos sostinėje, Tokijuje, vyko 2023 m. Pasaulio kudo čempionatas. Mūsų progimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Vilius Tarasevičius laimėjo II-ąją vietą. Sveikiname, džiaugiamės, didžiuojamės!

Netradicinė fizinio ugdymo pamoka

Netradicine 1 Netradicine 1 Netradicine 1 Gegužės 16 d. progimnazijos 5-8 klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti ir daugiau sužinoti apie kovos menus. Be teorinių žinių jie galėjo ir praktiškai tai išbandyti. Netradicinę fizinio ugdymo pamoką vedė ilgametę patirtį turintis ir daugkartinis Lietuvos, Europos ir Pasaulio bušido, shidokan karate čempionatų nugalėtojas, rytų kovos menų meistras Jordanas Poškaitis.

Lengvosios atletikos trikovės varžybos

Atletika 1 Atletika 1 Atletika 1 Atletika 1 Gegužės 12 d. Utenoje vyko Lietuvos mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos .Varžybose dalyvavo 28 mergaičių komandos ir 27 berniukų komandos. Kauno Tado Ivanausko progimnazijos berniukų komanda laimėjo trečiąją vietą, o mergaičių komanda – keturioliktą viet ą. Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname mūsų komandas bei linkime sėkmės sporte!

Lengvosios atletikos trikovės varžybos

Lengvoji 001 Lengvoji 001 Lengvoji 001

 

 

 

Gegužės 4 d. vyko Kauno miesto mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos. Progimnazijos jaunieji sportininkai mergaičių ir berniukų komandos - laimėjo pirmąją vietą. Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname mūsų komandas bei linkime sėkmės Lietuvos mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybose, kurios vyks Utenoje.

Teisinio švietimo pamokos

Teisinis 001 Teisinis 001 Teisinis 001

 

 

 

 

2023 m. gegužės mėnesį progimnazijos 5-8 kl. mokiniai turėjo galimybę dalyvauti teisinio švietimo pamokose ir iš arčiau susipažinti su policijos pareigūno profesija. 2023 m. gegužės 3, 5 dienomis mokiniai dalyvavo bendruomenės pareigūnės Redos Antanavičiūtės vedamose pamokose „Vaikų teisės, pareigos, atsakomybė“. Gegužės 9 d. 8 klasių mokiniai vyko į atvirų durų dienos veiklas Santakos policijos komisariate, kur susipažino su policijos pareigūno profesija. Gegužės 10 d. 7 klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos probacijos tarnybos organizuotame prevenciniame renginyje „Elkis tinkamai, nenusikalsk“, kurio metu sužinojo apie vieną iš konfliktų sprendimo metodų - mediaciją, susipažino su probacijos paskirtimi, išgirdo probacijos tarnybos kliento gyvenimo istoriją, kurioje buvo daug skaudžių gyvenimo pamokų.

„Olympis 2023 – Pavasario sesija“ konkursas

„Olympis 2023 – Pavasario sesija“ konkursas vyko 2023 m. kovo 1 – 31 d., kuriame dalyvavo 133 mūsų progimnazijos mokiniai. Dalyvavome lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, fizikos, IT, chemijos, biologijos, geografijos ir istorijos mokomųjų dalykų konkursuose. Ši sesija, kaip ir rudens, mūsų mokiniams buvo sėkminga. Gavome 43 medalius, 436 diplomus ir 33 padėkas. Sveikiname!

Varžytuvės ,,Linksmiausia/margiausia/juokingiausia skaidrė apie perskaitytą knygą“

VarzytuvesSmagu, kai vaikai šiandieniniame technologijų pasaulyje randa laiko skaityti knygą. O labai smagu, kai apie perskaitytą knygą pasakoja savo bendraamžiams. Balandžio mėnesį tarp progimnazijos penktų klasių mokinių vyko lietuvių kalbos mokytojų organizuotos varžytuvės ,,Linksmiausia/  margiausia/ juokingiausia skaidrė apie perskaitytą knygą“. Dalyvių buvo daug, bet laureatais tapo ir puikiais prizais apdovanoti buvo Patrikas Baranauskas, 5d kl., Gabija Baltrušaitytė,5d kl., Gustė Stankevičiūtė, 5c kl., Gustas Andrijaitis,5c kl., Joris Breivė, 5b kl., Modesta Laurinaitytė, 5b kl. Linkime ir toliaus skaityti knygas bei taip išradingai savo patirtimi dalintis su bendramoksliais!

Lietuvių kalbos olimpiada

Lietuviu olimpiada

Didžiuojamės ir sveikiname Lukrecija Nivinskaitę, 6 b klasės mokinę, bei Emilę Stundžytę, 8 c klasės mokinę, Kauno miesto mokinių 5-8 klasių lietuvių kalbos olimpiadoje pelniusias atitinkamai trečią ir antrą vietas (mokytoja Loreta Bulotienė). Taip ir toliau!

ktip.lt

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Kaip mus rasti?

Ačiū, kad apsilankėte www.ktip.lt

Naujinta:
2023-03-02

KTIP © 2022     Visos teisės saugomos