Į viršų

Naujienos

Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo.

A. Einšteinas

Atmintis gyva, nes liudija

Atmintis gyva, nes liudija Atmintis gyva, nes liudija Sausio 13 –tą dieną Tado Ivanausko progimnazija paminėjo „Laisvės gynėjų dieną“. Mokyklos mokiniai ir mokytojai pasipuošė neužmirštuolių žiedais, pirmos pamokos metu uždegė žvakeles. Mokytojai dalijosi prisiminimais apie šios dienos įvykius 1991 metais, žiūrėjo video medžiagą, mokiniai klausėsi mokytojų pasakojimų. Niekada neužmiršime tų, kurie kovojo vardan mūsų laisvės ir dėl kurių šiandien turime ramų rytojų

Skambančios Kalėdos

Skambančios Kalėdos Skambančios Kalėdos Skambančios Kalėdos

Stebuklo laukimu, įsižiebiančia viltimi, gerumu rusenančiomis širdimis atskambėjo šv.Kalėdų nuotaika į Kauno Tado Ivanausko progimnaziją. Pabiro natos tarp taip laukiamų snaigių, pradžiugino linksmieji muzikantai, pasitinkantys visus, ateinančius į mokyklą, jaukiai sutraškėjo židinys...

Dalink širdies gerumą

Dalink širdies gerumą... Tėvas Stanislovas ragino visus dalinti širdies gerumą, išmintį, toleranciją, supratimą, atjautą, suteikti vilties ir pasitikėjimo tiems, kuriems jų labiausiai reikia.

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo labdaros akcijoje ir prisidėjo sukuriant staigmeną bei pasveikinimą tiems, kurie šiuo metu turi mažiau.

Tarptautinis atvirukų projektas "Linkėjimai draugui"

Tarptautinis atvirukų projektas "Linkėjimai draugui" Tarptautinis atvirukų projektas "Linkėjimai draugui" Tarptautinis atvirukų projektas "Linkėjimai draugui" Tarptautinis atvirukų projektas "Linkėjimai draugui"

Tarptautinis atvirukų projektas "Linkėjimai draugui" Tarpkultūrinis dialogas – puikaus mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo garantas. Atvirukai užsienio moksleiviams – kūrybinė žinių užsienio kalba perteikimo forma ir džiaugsmingo mokymosi rezultatas.

Tarptautinį mokinių saviraiškos projektą „BEST WISHES TO MY PEN - FRIEND“ organizavo Lietuvos Kauno miesto Tado Ivanausko progimnazija. 5-8 klasių mokiniai gamino atvirukus 10 užsienio šalių mokiniams. Sveikinimus mokiniai rašė anglų ir rusų kalbomis. Didžiuliai sveikinimų vokai išskriejo į Vokietiją, Italiją, Lenkiją, Suomiją, Rusiją, Kroatiją, Portugaliją. Ten gyvena mūsų ERASMUS+ projektų partnerinių mokyklų mokiniai. Žinome, kad pašto darbuotojams šis laikotarpis yra karštas, tačiau tikime, kad mūsų sveikinimai pasieks vaikus iki Kalėdų

Kalėdinė šventė Pakruojo dvare

Kalėdinė šventė Pakruojo dvare Kalėdinė šventė Pakruojo dvare Gruodžio 18 d. 3a, 3d, 3e, 3f klasių mokiniai vyko į garsųjį Pakruojo dvarą, kur laukė ,,Kalėdinė Pelenės pasaka Didžiųjų žibintų šalyje“. Vos atvykę vaikučiai Baltojoje pokylių salėje buvo pavaišinti karšta arbata ir kūčiukais. Po vaišių jie įsijautę žiūrėjo Pelenės istoriją. Kai Pelenė baigė savo pasaką, buvo galima ir pašėlti. Visų laukė pūkuotų ,,sniego gniūžčių“ mūšis. Netrukus atvyko Kalėdų Senelis. Jis visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir pakvietė pašokti. Trečiokai jam padeklamavo eilėraščių, įteikė didžiulį voką su laiškais. Visus sužavėjo pietūs dvaro restorane. Linksmybių pabaigoje vaikučių laukė tikras stebuklas – kinų menininkų sukurti įspūdingi žibintai. Greitai prabėgo nuostabi saulėta diena, bet šventinė nuotaika visų neapleis dar ilgai.

Kultūros paso edukacija „Krentanti žvaigždė”

Kultūros paso edukacija „Krentanti žvaigždė” Kultūros paso edukacija „Krentanti žvaigždė” Gruodžio 13 d. mūsų progimnazijos šeštų, septintų ir aštuntų klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukacijoje „Krentanti žvaigždė”. Mokiniai susipažino su pagrindiniais dangaus kūnais bei astronominiais reiškiniais, išbandė vieną iš teleskopų. Projektoriaus ir specialių programų pagalba buvo demonstruojamas dangaus kūnų dydis, nuostabą kėlė įvairių Visatos objektų skleidžiamos bangos-garsai.

„Menas ir chemija – kūrybinės dirbtuvės“

 STEAM edukacija „Menas ir chemija – kūrybinės dirbtuvės“  STEAM edukacija „Menas ir chemija – kūrybinės dirbtuvės“ Gruodžio 12 d. trečių klasių mokiniai dalyvavo kultūros paso remiamoje STEAM edukacijoje „Menas ir chemija – kūrybinės dirbtuvės“. Edukacijos metu trečiokai aiškinosi, kaip gaminami dažai, kas vyksta, kai dažai džiūsta. Moksleiviai sužinojo, kad visos cheminės medžiagos yra rūgštinės, šarminės arba neutralios. Naudodami universlų indikatorių, nustatė, kurie buityje naudojamų tirpalų (citrinos sultys, skalbiklis, soda, langų valiklis, baliklis ir kt.) yra rūgštiniai, o kurie šarminiai. Trečiokai tapo menininkais, ieškančiais naujų išraiškos priemonių ir žinančiais chemijos mokslo paslaptis: naudodami tuos pačius buityje įprastus tirpalus, jie nuspalvino žuvyčių trafaretus. Visų moksleivių darbeliai buvo unikalūs ir gražūs.

„Gamta žmogui – gamta ateičiai“

„Gamta žmogui – gamta ateičiai“ „Gamta žmogui – gamta ateičiai“ Gruodžio 12d. progimnazijoje vyko tradicinė Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių viktorina „Gamta žmogui – gamta ateičiai“, skirta gamtininko Tado Ivanausko 137 – osioms gimimo metinėms paminėti. Į viktoriną sugužėjo 13 Kauno miesto mokyklų komandų. Mokiniai demonstravo žinias atsakinėdami į įvairius testo klausimus. Praktinius gyvosios gamtos pažinimo įgūdžius atskleidė eksperimentuodami su tirpalais užduotyje „Rūgštys ir šarmai”, iš nuotraukų atpažindami įvairius medžioklės trofėjus bei įvardindami augalus iš pateiktų sudžiovintų jų dalių. Visiems dalyviams ir juos rengusiems mokytojams įteiktos mūsų progimnazijos direktoriaus S. Alubausko padėkos ir simbolinės dovanėlės, o trims geriausiai pasirodžiusioms komandoms buvo įteikti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro diplomai. Nugalėtojais šį kartą tapo KTU inžinerijos licėjaus komanda. Sveikiname juos. Džiaugiamės gražia tradicija ir toliau puoselėjame meilę gamtai.

ktip.lt

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Kaip mus rasti?

Ačiū, kad apsilankėte www.ktip.lt

Atnaujinta 2020-01-21

KTIP © 2019     Visos teisės saugomos