Į viršų

Naujienos

Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo.

A. Einšteinas

Prasideda Adventas – susikaupimo laikotarpis

Prasideda Adventas – susikaupimo laikotarpis Prasideda Adventas – susikaupimo laikotarpis Prasideda Adventas – susikaupimo laikotarpis Prasideda Adventas – susikaupimo laikotarpis

Prasideda Adventas – susikaupimo laikotarpis

Žvakėmis papuoštas visažalių augalų vainikas yra neatsiejamas Advento laikotarpio ženklas, kviečiantis susitelkti, sustoti, primenantis pažadus ir viltį. Pirmadienį Advento pradžią paskelbė progimnazijos bendruomenė, uždegdama pirmąją šių metų Advento žvakę. Mokyklos bendruomenę pasveikino mokyklos direktorius S. Alubauskas. Muzikinius kūrinius dovanojo vyresniųjų klasių mokiniai: Augustė (8a kl.), Adrija, Greta, Aistė, Goda, Mėja (6c kl.), Rokas (7c kl.), Liucija (6a kl.), Adrijus (6b kl.). Ramybės visiems linkėjo bei pirmąją žvakę uždegė Kauno Šventosios Dvasios parapijos kunigas S. Jurkšas.

Mes - baltai

MesBaltaiMūsų globalėjančiame pasaulyje labai svarbu išlaikyti savo tautinį identitetą, susivokti, iš kur esi kilęs. Turėdamos tokią mintį mokyklos lietuvių kalbos mokytojos šeštų klasių mokiniams organizavo viktoriną ,,Mes – baltai“. Nuotolinėje erdvėje mokiniai rungėsi, kas greičiau ir teisingiau atsakys į pateiktus klausimus. Greičiausia ir gudriausia buvo Meda Stundytė iš 6 a klasės. Antrą vietą pelnė Vakaris Pakštas, 6 f klasės mokinys, na, o trečiąją - Denas Balanda iš 6 e klasės. Sveikiname! Visiems dalyvavusiems mokiniams viktorina buvo naudinga, nes papildė žinių bagažą. Na, o laimėtojai dar buvo apdovanoti ir materialiais maloniais prizais. Iki kitų susitikimų...

Pirmokų krikštynos

krikstynos 2krikstynos 3Lapkričio 26 dieną mes pirmokėliai sulaukėme staigmenos. Ketvirtokai per savo mokytojas atsiuntė mums dovanų dėžę. Ją atidarę radome šiltą ketvirtokų laišką mums ir linksmas net keturias užduotis. Teko iš raidelių dėlioti mokytojos vardą. Dar reikėjo prisiminti klasės draugų vardus. Draugiškai dalindamiesi vienu pieštukų rinkiniu piešėme piešinį, kurį pavadinome „Draugystė“. Galiausiai teko lavinti balselius dainuojant abėcėlės dainelę ir pasižadėjome stengtis išmokti visas raideles, kad baigdami pirmą klasę jau galėtume lengvai skaityti. Tada dėžėje dar radome ir didesnių pieštukų, kuriuos skaniai ragavome, nes jie buvo pripildyti saldainių. Ačiū mūsų šauniems ketvirtokams už smagią staigmeną. Seksime Jūsų pavyzdžiu.

Lapkričio 16-oji - tarptautinė tolerancijos diena

Tolerancijos miestasTarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kiekvienais metais inicijuoja lapkričio 16-osios – tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą Lietuvoje. 2021 m. lapkričio mėn. 10-20 d. Kauno Tado Ivanausko progimnazijos bendruomenė jungiasi prie šios pilietinės iniciatyvos. Mokytojai su mokiniais aptaria tolerancijos temą, žiūri filmus šia tema ir diskutuoja, ar gyvename tolerantiškoje visuomenėje? Kuo mes galime prisidėti, kad kiekvienas mūsų bendruomenėje jaustųsi saugus ir priimtas. Diskusijas vainikavo mokinių kūrybiniai darbai „Tolerancijos miestas“, jie eksponuojami progimnazijoje.

Paroda „Dėdės rudenėlio derlius“

Rudenėlis2 Rudenėlis2 Paskutinę savaitę prieš atostogas, spalio 25-29 dienomis visus įeinančius į mokyklą pasitiko linksmi ir įdomūs pirmokėlių gaminti eksponatai iš rudens sodo ir daržo gėrybių. Tarp jų galima buvo rasti paslaptingą juodą katiną, didžiausią mėsainį ir dar daug kitų įspūdingų kūrinių. Dėkojame tėveliams už pagalbą gaminant šiuos gražius darbelius, nes mažųjų rankelėms dar reikia pagalbos.

Netradicinio ugdymo diena

Netradija 03 Netradija 03 Nors Covid-19 vis dažniau įsiterpia į mūsų gretas, labai džiaugiamės, kad spalio 29 d. turėjome galimybę mokytis netradiciškai. Ši diena buvo skirta gilesniam STEAM mokslų pažinimui. Matematikos ir IT metodinė grupė (grupės pirmininkė mokytoja D. Eviltienė) organizavo dieną ,,Matematika aplink mus”. Grupė 5-8 kl. mokiniams parengė neįprastą užduotį: vadovaujantis instrukcijomis sukonstruoti z o e t r o p ą. Kas tai yra? Paklauskime juos kūrusių vaikų. Mokiniai dirbo grupėmis, kūrė savo klasių filmų repertuarą. Draugystę su STEAM mokiniai tęsė edukacinėse kultūros paso veiklose. Penktokai rinkosi ir dekoravo Netradija 03sau labiausiai patinkančius sieninius laikNetradija 03rodžius. Šeštokai matematikos uždavinius sprendė žaisd ami ir vaidindami. Septintokai konstravo robotukus, juos užprogramavo ir organizavo robotukų lenktynes. Aštuntokai augino įvairiaspalvį cheminį sodą. Džiugiomis nuotaikomis išlydime vaikus atostogauti ir labai lauksime visų sugrįžtant. Būkime sveiki.

Netradicinio ugdymo diena

NetradicinisMatematinio raštingumo tobulinimo veiklos „Matematika aplink mus“ (STEAM). Per patyriminę veiklą gimsta originalios idėjos, įžvalgos, todėl labai svarbi STEAM veikla mūsų progimnazijoje. STEAM veiklos metu siekiame pagerinti mokinių gebėjimus, iniciatyvumą ir atkaklumą, problemų sprendimą, tyrinėjimą, aplinkos pažinimą, skaičiavimą, matavimą, mokėjimą mokytis, kūrybiškumą. Projektinės, patyriminės ir meninės veiklos įvairovė padeda mokiniams turimas teorines žinias pritaikyti praktiškai, deda pagrindus suvokimui, jog mokymasis vyksta nuolat. Todėl spalio 29 dieną, progimnazijoje buvo oraginizuojama ,,netradicinio ugdymo“ diena, kurios metu pradinių klasių mokiniai dalyvavo įvairiuose edukacinėse veiklose, eksperimentavo, atliko bandymus, konstravo, darė darbelius skirtinga tematika. STEAM veiklos vyko mokykloje, už mokyklos ribų, ir nuotoliniu būdu.
Džiaugiamės, kad vaikams veiklos patiko. Tikimės, kad toks mokymasis padės vaikams pajusti, kad mokytis smagu

Sveikinimas

Spalio 13 d., Kauno lopšelis-daželis "Rasytė" švenčia 35-ąjį gimtadienį. Mūsų mokyklos mokiniai, lankę šį darželį, siunčia sveikinimus.

  • 1
  • 2

ktip.lt

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Kaip mus rasti?

Ačiū, kad apsilankėte www.ktip.lt

Atnaujinta 2021-10-12

KTIP © 2021     Visos teisės saugomos