Į viršų

Naujienos

Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo.

A. Einšteinas

Pažymėjimų įteikimo šventės

Pažymėjimų įteikimo šventės Pažymėjimų įteikimo šventės Pažymėjimų įteikimo šventės

Pažymėjimų įteikimo šventės Pažymėjimų įteikimo šventės Pažymėjimų įteikimo šventės

Pažymėjimų įteikimo šventės Pažymėjimų įteikimo šventės Pažymėjimų įteikimo šventės

Nejauki tyla, užgulusi mokyklos erdves karantino metu, buvo nutraukta šventinio šurmulio birželio 5 ir 19 dienomis. Laikantis saugaus atstumo, vengiant apsikabinimų, bet dovanojant šypsenas ir šiltus žvilgsnius, dainas, šokį ir nuoširdžius linkėjimus nuskambėjo Kauno Tado Ivanausko progimnazijos Pradinio ugdymo ir Pagrindinio ugdymo I dalies baigimo pažymėjimų įteikimo šventės. Labai jaukios, nes pagaliau susitikome...Nors ir tam,kad su kai kuriais atsisveikintume. Geros klosties išeinantiems ir smagios vasaros tiems,su kuriais susitiksime rudenį.

,,Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų?“

Mūsų progimnazijos mokiniai, Augustė Sindaraitė iš 6a kl. ir Domantas Bieliauskas iš 7c kl., dalyvavo respublikiniame mokinių rašinio konkurse ,,Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų?“ , konkursą jau tryliktą kartą organizavo Lietuvos sporto muziejus. Vasario 27 d. vyko konkurso apdovanojimai. Domantas Bieliauskas pelnė II vietą. Mokinius konkursui paruošusiai lietuvių kalbos mokytojai Daliai Paliackienei įteiktas padėkos raštas, o progimnazijos bendruomenei – padėkos raštas bei Lietuvos sporto muziejaus knyga.

Švenčiame laisvę

Švenčiame laisvę Švenčiame laisvę Švenčiame laisvę Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kovo 11 -ąją, mūsų bendruomenės narių neišgąsdino nei dangumi plaukiantys debesys, nei pasaulyje siautėjantis koronavirusas. Visus suvienijo buvimas kartu Kauno miesto ugdymo įstaigų eisenoje bei šventiniame renginyje Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Iškilmingos šventės akimirkos, trispalvės vėliavėlės, laisvės malūnėliai, pačių ištvermingiausiųjų aštuntokų šypsenos priminė apie artumo jausmą: progimnazijos bendruomenės susitelkimą. Džiūgavome ne tik centrinėje renginio zonoje, bet ir Vienybės aikštėje, prie didžiosios trispalvės. Prasmingai ir linksmai tą dieną šventėme LAISVĘ.

Trisdešimtasis Laisvės pavasaris progimnazijoje

Trisdešimtasis Laisvės pavasaris progimnazijoje Trisdešimtasis Laisvės pavasaris progimnazijoje Trisdešimtasis Laisvės pavasaris progimnazijoje Trisdešimtasis Laisvės pavasaris progimnazijoje

Kovo 11-oji yra mūsų Laisvės diena. Nepaliaukime siekti savo tikslų, pasitikėti vieni kitais, nes kartu mes - stipresni! Švenčiame trisdešimtąjį Laisvės pavasarį. Koks jis progimnazijos moksleiviams? Šventę jie kūrė patys! Dainomis apie Lietuvą, smuiko, gitarų muzika moksleiviai pripildė mokyklos koridorius. Dainavo kartu, lingavo kartu, buvo kartu! Taip pat priėmė didžiausią iššūkį - sustoti petis petin į Lietuvos kontūrą ir taip pasveikinti visus.

Saldintą gėrimą keičiu į vandenį!

Saldintą gėrimą keičiu į vandenį! Saldintą gėrimą keičiu į vandenį! Saldintą gėrimą keičiu į vandenį! Saldintą gėrimą keičiu į vandenį!

Padedant visuomenės sveikatos specialistėms, Kauno Tado Ivanausko progimnazija priėmė iššūkį ir kovo 5 d. mokykloje surengė akciją “Saldintą gėrimą keičiu į vandenį”. Šios dienos tikslas buvo skatinti atsakingą požiūrį į vandenį ir suprasti jo svarbą kiekvienam iš mūsų, kurti naujus ugdymo įstaigos bendruomenės įpročius ir troškulį malšinti vandeniu, o ne saldintu gėrimu. Renginyje dalyvavo visos klasės. Mokiniai paruošė uogomis, vaisiais, daržovėmis, žolelėmis, gintaru skanintą vandenį, pylė į ąsočius ir dalijosi su visais norinčiais. Vaikai eksperimentavo, keitė vandens būvį į ledukus, užšaldydami juose vaisius ir kitus žalumynus. Per ilgąsias pertraukas visi susitikom skanauti vandens mokyklos vestibiulyje. Kiekvienas ragaujantis galėjo atiduoti savo balsą už skaniausią ir išradingiausiai paruoštą vandenį. Daugiausia balsų surinko ir laimėjo 8a bei 8b klasių mokiniai. Juos apdovanojome simboliniais prizais.

Tarptautinės olimpiada KINGS

Tarptautinės olimpiada KINGS Kiekvienais metais, kiekvieną semestrą daugybė šalies mokinių savo žiniomis ir noru tobulėti stebina tarptautinės olimpiados KINGS organizatorius. Džiugu, kad mūsų progimnazijos mokiniai taip pat yra KINGS bendruomenės dalis, rudens semestre sukaupusi puikų „derlių“. Didžiuojamės finaliniame olimpiados ture dalyvavusiais ir puikius rezultatus pademonstravusiais mūsų progimnazijos mokiniais. Sveikiname net tris diplomus gavusį 6b klasės mokinį Liną Steponavičių, kuris pasiekė matematikos (mokyt. S. Butienė) 1-ąjį, o lietuvių kalbos (mokyt. L. Bulotienė) ir anglų kalbos (mokyt. S. Kupstaitė) 2-ąjį žinių lygmenį, po du diplomus gavusius 2a klasės mokinį Marką Kirklį (mokyt. B. Bielskienė ir S. Narusevičienė), pasiekusį anglų k. 2-ąjį, matematikos 3-iąjį žinių lygmenį, 3b klasės mokinį Vytautą Juknevičių (mokyt. R. Servienė), pasiekusį matematikos 2-ąjį, o pasaulio pažinimo 3-iąjį žinių lygmenį, 3c klasės mokinį Justiną Jarašūną (mokyt. B. Armanavičienė), pasiekusį 2-ąjį pasaulio pažinimo, o matematikos 3-iąjį žinių lygmenį bei 6a klasės mokinį Robertą Juknevičių, pasiekusį 1ąjį matematikos ir lietuvių kalbos lygmenį. Didžiuojamės progimnazijos anglų kalbos žinovais: 4d klasės mokine Aukse Endriekute (mokyt. S. Narusevičienė), pasiekusia 1-ąjį žinių lygmenį, 7b klasės mokiniu Matu Zavaliu (mokyt. J. Pečiulienė), 4d klasės mokiniu Danieliumi Bižiu (mokyt. S. Narusevičienė), pasiekusiais 2-ąjį žinių lygmenį. Džiaugiamės puikiais rezultatais ir linkime mokiniams sėkmingos tolesnės kelionės mokslo labirintuose.

Skaniausia pamoka

Skaniausia pamoka Skaniausia pamoka Skaniausia pamoka Skaniausia pamoka

Vasario 14 dieną ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje STEAM pamokoje „ Maisto technologijos. Skaniausia pamoka“. Jos metu vaikai pagilino žinias apie sveiko maisto naudą , išmoko skaityti maisto produktų etikečių užrašus ir atliko jų analizę. Mokiniai iš sveikų produktų patys pasigamino kokteilį ir desertą. Sužinojo, kaip saldžiai, skaniai ir sveikai maitintis.

ktip.lt

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Kaip mus rasti?

Ačiū, kad apsilankėte www.ktip.lt

Atnaujinta 2020-02-05

KTIP © 2019     Visos teisės saugomos