Į viršų

Naujienos

Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo.

A. Einšteinas

Sausio 13-oji – Lietuvos dvasios pergalė

Sausio 13-oji mokykloje visuomet prasidėdavo pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Progimnazijos languose sužibdavo atminimo žvakutės, kurios primindavo apie dramatiškas dienas, kai Lietuva pakilo ginti savo nepriklausomybės. Šiais metais mokyklos languose žvakutės degė, tačiau mokykla buvo tuščia...be mokinių ir mokytojų... Sausio 13 dienos rytą, 8.00 val., savo namų languose mokyklos bendruomenė uždegė atminimo žvakutes. Ryto įspūdžių nuotraukos su lange uždegta žvakės liepsnele sugulė į virtualų albumą „Atmintis gyva, nes liudija“. Ačiū už atsiųstas 354 nuotraukas.

Albumas čia...

Projektas ,,Olimpinis mėnuo 2020”

Projektas ,,Olimpinis mėnuo 2020” Projektas ,,Olimpinis mėnuo 2020” Projektas ,,Olimpinis mėnuo 2020”

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos tautinio olimpinio komitetas 2020 m. organizavo sveikatingumo projektą pradinių klasių mokiniams „Olimpinis mėnuo“.Tai projektas, skatinantis pradinių klasių moksleivius nesveiką elgseną keisti į sveiką, t.y. daugiau judėti, sveikiau maitintis, daugiau patirti ir mažinti laiką prie išmaniųjų prietaisų, ekranų. Mūsų progimnazijos 4b ir 4c klasių mokiniai jau antrą kartą priėmė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto kvietimą ir užsiregistravo dalyvauti „Olimpinio mėnesio“ projekte. Kiekvieną savaitę mokiniai gaudavo sporto, sveikos mitybos, mankštos, bendradarbiavimo užduotis. Projektas mokiniams labai patiko!

Edukacijos mūsų pradinukams

Edukacijos mūsų pradinukams Edukacijos mūsų pradinukams Edukacijos mūsų pradinukams Edukacijos mūsų pradinukams

Progimnazijosos šaunieji pradinukai rugsėjo pabaigoje ir spalio pradžioje turėjo labai įdomias edukacijas, finansuojamas kultūros paso lėšomis. Mažiausieji pirmokėliai dalyvavo net dvejose edukacijose. Pirmojoje edukacijoje „Stebuklų laboratorija“ vaikai patys atliko eksperimentus su vandeniu: „gamino sniegą“, „darė debesis“, spalvino vandenį ir vėl jį vertė bespalviu. Antrojoje edukacijoje “Krintanti žvaigždė” mokiniai susipažino su astronomija. Teleskopo pagalba stebėjo saulę. Susipažino su planetomis ir klausėsi jų skleidžiamų garsų.

Skaityti..

ES programavimo savaitė (Code Week)

ES programavimo savaitė ES programavimo savaitė ES programavimo savaitė

Europoje ir Lietuvoje vyksta iniciatyva ES programavimo savaitė (Code Week). Šios savaitės metu organizuojami įvairūs renginiai, pažintiniai užsiėmimai, akcijos, programavimo pamokos, siekiant populiarinti programavimą, suprantamai paaiškinti šios srities gebėjimus ir sutelkti motyvuotus žmones mokytis. Kauno Tado Ivanausko progimnazijos pradinukai ir penktų klasių mokiniai irgi dalyvavo šioje iniciatyvoje. Pradinių klasių mokytojos B. Armanavičienė, R.Servienė, R.Marazienė, I.Krištolaitytė, B.Bielskienė suplanavo, parengė ir pravedė veiklą, kurioje buvo ugdomi pradinių klasių mokinių programavimo gebėjimai. Antrokai, dirbdami su „Code.org“ programa, mokėsi patys parašyti programą, leidžiančią veikėjui judėti per kliūčių ruožą. Trečiokų veikla vadinosi ,,Kodavimas skaičiais". Ketvirtokai pasinėrė į Minecraft pasaulį, kupiną blokų ir idėjų. Keliavo per istorinius laikotarpius, įveikdami programavimo misijas virtualioje aplinkoje. Informacinių technologijų mokytoja D.Eveltienė pravedė integruotą matematikos ir IT veiklą 5-ų klasių mokiniams ,,Kas nutinka, kai į matematikos pamoką ateina ,,Bebras"? Mokiniai atliko ,,Bebro" kortelių žaidimo logines užduotis, aiškinosi algoritmo reikšmę matematikoje ir informatikoje.

STEAM diena mokykloje

STEAM diena mokykloje STEAM diena mokykloje STEAM diena mokykloje STEAM diena mokykloje

STEAM diena mokykloje STEAM diena mokykloje STEAM diena mokykloje STEAM diena mokykloje

Tradiciškai progimnazijos mokinius atostogauti palydime neįprastomis veiklomis. Spalio 23 d. progimnazijoje virte virė gyvenimas. Visų klasių mokiniai šią dieną skyrė artimesnei draugystei su matematika ir STEAM. Pradinukai projektavo miestus, konstravo įvairius statinius, prietaisus, robotus. Kiekvienas 5-8 kl. mokinys kūrė savo matematinį “knygiuką”. Jame įvairiomis formomis sugulė veiksmai, dėsniai, mintys, kryžiažodžiai...

Skaityti..

Kultūros paso edukacijos

Kultūros paso edukacijos Kultūros paso edukacijos Kultūros paso edukacijos Kultūros paso edukacijos

Rugsėjo pabaigoje ir visą spalio mėnesį progimnazijos mokiniai džiaugėsi kultūros paso lėšomis finansuojamomis edukacijomis. Mažiausieji pirmokėliai dalyvavo dvejose edukacijose. „Stebuklų laboratorijoje“ patys atliko eksperimentus su vandeniu: „gamino sniegą“, „darė debesis“, spalvino vandenį ir vėl jį vertė bespalviu. Antrojoje edukacijoje “Krentanti žvaigždė” mokiniai susipažino su astronomija, teleskopo pagalba stebėjo saulę, susipažino su planetomis ir klausėsi jų skleidžiamų garsų.

Skaityti..

Paroda Mokytojų dienai paminėti

Paroda Mokytojų dienai paminėti Paroda Mokytojų dienai paminėti Paroda Mokytojų dienai paminėti Paroda Mokytojų dienai paminėti

„Vaikystė – lopinėlis prisiminimų suaugusiojo širdyje“
Vaikystė – tokia nuostabi! Tai lopinėlis prisiminimų suaugusio žmogaus širdyje. Švęsdami profesinę dieną, nutarėme patys save nudžiuginti bei nustebinti mokinius. Pakvietėme vaikus į senų nuotraukų parodą. Parodos tikslas – parodyti mokiniams, kad ir mokytojai buvo vaikai, kurie lakstė paskui žiogus, taškėsi balose, skynė dar nesunokusius obuolius… Dailės ir technologijų mokytojos Rasa Levišauskienė, Eugenija Bitkevičienė kiekvieną nuotrauką įkomponavo į didžiulius akinius, kurie simbolizuoja vaiko akis. O po užmektomis blakstienomis slypi mįslės įminimas - mokytojo, kurį iš vaikystės nuotraukos sunku atpažinti, vardas ir pavardė. Tikimės, kad suteiksime gerų emocijų ne tik mokiniams, bet ir savo kolegoms.

Atminimo dovana

Atminimo dovanaAtminimo dovanaAtminimo dovana Atminimo dovana

 

 

 

2020 metų laidos ketvirtokų ir aštuntokų tėvelių dovanoti suoleliai jau įrengti progimnazijos kieme!
Dėkojame už Jūsų dovaną!

Mokyklos bendruomenė

Daugiau straipsnių...

  • 1
  • 2

ktip.lt

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

Kaip mus rasti?

Ačiū, kad apsilankėte www.ktip.lt

Atnaujinta 2021-01-14

KTIP © 2019     Visos teisės saugomos